Новини

     Затверджено 01.07.2015 року Парціальну програму гуртка «Умілі рученята» з розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку на заняттях із  художньої праці, укладач керівник гуртка ЦРД «Лазурний» Балабуха Оксана Миколаївна.


Затверджено 01.07.2015 року Парціальну програму гуртка «Гімнастика» для дітей дошкільного віку (художньої для дівчаток та спортивної для хлопчиків), укладачі директор ЦРД «Лазурний» Палець Світлана Вікторівна, інструктори з фізкультури Бєлікова Світлана Павлівна та  Момот Ольга Григорівна.

Затверджено 01.07.2015 року Парціальну програму з підготовки дітей раннього та дошкільного віку до навчання та освоєння основних навичок плавання,  укладачі вихователь-методист ЦРД «Лазурний» Бойко Наталія Анатоліївна,  інструктори з фізкультури Очеретяний Віктор Іванович та Момот Ольга Григорівна.

Затвердили 01.07.2015 року Парціальну програму «Я  граю  з  мамою»  для гуртка та груп  короткотривалого  перебування дітей раннього віку за сімейними ознаками, укладачі  директор ЦРД «Лазурний» Палець Світлана Вікторівна, вихователь-методист Бойко Наталія Анатоліївна та вихователь Діброва Алла Олександрівна.    

 

 

Узагальнено у березні 2016 року ДОСВІД роботи інструктора з фізкультури Белікової Світлани Павлівни «Гімнастика для дітей дошкільного віку»

 


Узагальнено у березні 2016 року ДОСВІД роботи вихователя Юхименко Оксани Володимирівни «Проект: «З родини йде життя людини»

 


Вихователь Савелко Валентина Олександрівна розробила дидактичну гру-бродилку «Врятуймо ліс від пожежі» для дітей середнього дошкільного віку. Прийняла участь у творчому конкурсі «Сам собі рятувальник», номінація: дидактична гра на тему: «Я пожежний-рятівник» Місячника безпеки в навчальних закладах.

 


Вихователь Мазур Анастасія Володимирівна розробила гру-бродилку «Юні пожежники» для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Прийняла участь у творчому конкурсі «Сам собі рятувальник», номінація: дидактична гра на тему: «Я пожежний-рятівник» Місячника безпеки в навчальних закладах.

 


 

Вихователі Михайлик Оксана Миколаївна та Резенко Інна Василівна розробили дві настільні ігри-бродилки «Бережи природу» (для дітей середнього та старшого дошкільного віку) та «Подорож зайчика» (для дітей молодшого дошкільного віку). Прийняли участь у конкурсі «Довкілля починається з тебе» екологічного Міського проекту «Екологічний вектор» в номінації: «Педагогічна розробка».

 

 


 

 

Відбулися навчальні тренінги «Вчимося жити разом»: розвиток у дітей соціальних життєвих навичок».

 

 

Відбувся обласний тренінг «Застосування ІКТ та мультимедійних технологій, мережевих засобів, електронних ресурсів в управлінській діяльності керівників ДНЗ»

 

 

 

Відбулося I засідання творчої групи «Вчимося жити разом»: розвиток у дітей соціальних життєвих навичок (методичний аспект)»

 

 

 

 

Відбувся перший семінар-тренінг проекту «Садочок - простір дружній до дитини».

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СВІТ XXI СТОРІЧЧЯ: МОДЕРНІЗАЦІЯ ОСВІТИ ТА ЦІННОСТІ ДИТИНСТВА».

8-9 листопада 2016 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція "СВІТ ХХІ СТОРІЧЧЯ: МОДЕРНІЗАЦІЯ ОСВІТИ ТА ЦІННОСТІ ДИТИНСТВА"

 

На конференції виступили:

 

директор ЦРД «Лазурний» –  Палець  Світлана Вікторівна та презентувала: «Виховання дітей у норвежському  дитячому садку (барне хаген)»,

 керівник гуртка – Кузьменко Наталія Михайлівна з презентацією: «Особливості та традиції дошкільного виховання у Японії».

 

 

 

 

Фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

 

 

 

Міський екологічний проект «Екологічний вектор»

 

 

У межах Місячника безпеки проведено для дошкільників конкурс малюнку та прикладного мистецтва.